У Донецьку після вибухів згоріла база окупантів

Сьогодні вранці в окупованому з 2014 року Донецьку на території шахти № 19 в мікрорайоні Текстильщик Кіровського району згоріла велика господарська будівля, яка вже тривалий час не використовувалася у виробничих цілях.

Про це масово повідомляють місцеві жителі, зокрема український патріот і відомий блогер «Necro Mancer». Дехто з людей вказують, що незадовго до цього чули вибухи, але напевне складно однозначно пов’язати їх з пожежею.

Разом з тим зазначимо, що Текстильщик розташований відносно недалеко від фронту. Тому, починаючи з 2014 року, на його території (передусім на промислових об’єктах) російські окупанти постійно облаштовували свої бази та вогневі артилерійські точки. І по ним регулярно били Збройні сили України.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017 - 14:24
Вечером 11 августа после футбольного матча между киевским «Динамо» и «Зиркой» из Кропивницкого произошла драка между двумя группировками фанатов. У станции метро «Олимпийская» киевские «Родичі», одетые в белое, столкнулись с ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...