У Донецьку підірвався автобус з окупантами

На одному з полігонів російських окупантів в окупованому з 2014 року Донецьку на протитанковій міні підірвався мікроавтобус вибухотехніків так званого «міністерства внутрішніх справ» терористичного квазіутворення ДНР.

Про це повідомив Телеграм-канал «russia no context», який оперує відео та фотоматеріалами, зробленими окупантами. Цього разу він оприлюднив світлину знищеного  автомобіля.

А в коментарі пояснив, що вранці на цій же ґрунтовій дорозі та ж машина проїхала без проблем. Але в обід, вирушившии у зворотному напрямку, підірвалася: «Загинули не всі».

Навряд чи у Донецьку діють українські партизани або диверсанти. Більш вірогідно, що міну помилково встановили чи загубили самі ж інтервенти. Або ж її закинули на ворожий військовий об’єкт Збройні сили України, наприклад, безпілотним літальним апаратом.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018 - 13:46
Помимо урагана, поразившего Москву и окрестности, на ряд регионов России уже 22 апреля обрушился снегопад. Местами толщина снежного покрова достигает 40 сантиметров. Мощный циклон накрыл север европейской части России, и ...

«Шахтер» добыл волевую победу над «Сталью»: видео голов

29.07.2017
Объективно сильнейшая на сегодняшний день ...