У Донецьку «бавовна» завітала до бази окупантів зі «Спарти»

Сьогодні «бавовна» завітала до бази російських окупантів відомого з часів створення квазіутворення ДНР батальйону «Спарта», розташованому в самому центрі міста – біля кінотеатру «Звьоздочка» у центральному Ворошилівському районі.

Місцеві жителі в інтернеті сьогодні повідомляли про потужні вибухи, після яких у центрі міста почалася сильна пожежа з густим чорним димом. Дехто вказує, що палає донецький національний технічний університет.

Однак Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на мешканців повідомив: «Прилетіло по базі макак з батальйону «Спарта», яка знаходиться прямо за кінотеатром «ЗвьоздОчка»… Лише орки могли зробити військову базу тупо за кінотеатром і серед багатоповерхівок».

Зрештою, деякі корпуси ДонНТУ і кіонотеатр «Звьоздочка» розташовані недалеко один від одного.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Под Донецком с утра бои. У ДНР потери в технике: видео

09.05.2017 - 10:55
Вчерашние вечерние сообщения местных жителей о боях под Донецком спикер АТО Ярослав Чепурной в утренней сводке объяснил обстрелами украинских позиций (с севера на юг): у Авдеевки из 120 и 82-миллиметровых ...