У Дніпрі розформують полк НП і переведуть всіх у «Лють»

Полк НПУ в Дніпрі буде розформовано, його бійців переведуть у фронтову бригаду «Лють» або звільнять з повістками в ТЦК

Полк особливого призначення головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області буде розформовано. Всіх його співробітників наказом переведуть до складу фронтової бригади «Лють» НПУ. Тих, хто відмовиться, одразу звільнять і дадуть повістки в ТЦК.

Про це заявив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич. Саме таке вирішення проблеми після скандалу в Дніпрі пропонували деякі авторитетні фронтові добровольці з різних родів військ.

Нагадаємо, поліцейські (колишні «беркутівці») з Дніпра відмовилися воювати на фронті у складі бригади «Лють», при цьому один з них назвав керівника гнидою з Майдану. Відповідне відео стало «вірусним» і було радісно підхоплене рашистами. Тому рішення здається правильним і єдино можливим.

Однак, розформування полку спецназу навряд чи допоможе вирішити локальне завдання по відправці нових бійців з Дніпра на фронт і тим паче системну проблему дефіциту бійців у Сил оборони.

Зрештою сам Олександр Фацевич визнав: «Це унікальна ситуація, коли поліція виконує завдання з оборони держави в складі військ». А керівництво МВС раніше неодноразово пояснювало, що в Україні начебто поліцейських мало, і вони й так перевантажені. Тому немає сенсу не лише відправляти їх на фронт, але й давати їм завдання по врученню повісток в ТЦК…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Оружейные новинки 2017 года были представлены в США на выставке SHOT SHOW: фото, видео

22.01.2017 - 17:09
В американском Лас-Вегасе прошла крупнейшая оружейная выставка SHOT SHOW 2017. Основная специализация мероприятия это – спортивное и охотничье оружие и снаряжение, а также средства самозащиты, в основном летального действия. Около ...

В Днепре спецназ освободил похищенную девочку: видео штурма

01.02.2019
В Днепре полиция и спецподразделение ...