У «Дніпрі-1» розповіли, за що отримали покарання від УЄФА

У «Дніпрі-1» підтвердили заборону реєстрації футболістів. Як повідомила прес-служба дніпрян, бан від УЄФА пов’язаний із боргом перед португальським клубом. Однак в українській команді запевнили, що вже шукають вихід із ситуації.

«Є рішення заборонити СК «Дніпро-1» реєструвати нових футболістів викликано боргом перед клубом «Морейренсе» (Португалія) за трансфер Феліпе Піреса.

Спортивний клуб «Дніпро-1» не відмовляється від зобов’язань та готовий здійснити платіж. Але клуб Морейренсе досі не надав весь пакет документів, необхідних для здійснення ЗЕД-платежу (за умов воєнного стану порядок розрахунків у зовнішньоекономічній сфері зазнав істотних змін).

Зазначимо, що фахівці нашого клубу спільно з УЄФА, ознайомленим із ситуацією, працюють над вирішенням проблеми та перебувають на шляху до її вирішення найближчим часом», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, що Дніпро-1 наразі посідає друге місце в УПЛ. В останньому матчі команда Кучера програла вдома «Динамо», за скандального суддівства. Наступним суперником дніпрян стане «Верес», Команди зіграють 18 березня.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017 - 19:38
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала новый клип — «Экстаз». В этом весьма продолжительном — 10 минут! — клипе снялась известная актриса Светлана Ходченкова. Работа изобилует интимными сценами. Но в отличие ...

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, ...

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017
В Сети набирает популярность миниатюра ...