У «Дії» стався збій: Федоров назвав причину

Уранці 3 серпня в державному застосунку «Дія» зафіксовано технічний збій. Причиною стали планові роботи з оновлення SSL-сертифікатів, про що повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

За його словами, команда регулярно оновлює сертифікати шифрування, щоб гарантувати безпеку користувачів. Напередодні, ввечері 2 серпня, було модернізовано SSL-сертифікати, які забезпечують захищене з’єднання між сервісом і пристроями громадян.

Користувачам радять оновити застосунок через Play Market або App Store, аби усунути збої в роботі цифрових документів та сервісів.

Cтаном на ранок у «Дії» спостерігалися труднощі зі входом: з’являлося повідомлення «На жаль, сталася помилка», а також проблеми з доступом до реєстрів при генерації QR-кодів.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» выиграло у «Ворсклы»: видеообзор

05.11.2017 - 22:20
Мораес и Буяльский принесли киевлянам три очка после пяти матчей без побед В ворота «Динамо» не назначили два чистых пенальти «Динамо» сохранило семиочковое отставание от донецкого «Шахтера». Для этого киевлянам ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...