У Червоному морі затонув підбитий хуситами корабель

У Червоному морі затонув атакований єменськими хуситами корабель Rubymar. Це перше судно, яке пішло на дно після атаки хуситів, повідомило видання Bild у суботу, 2 березня.

Вказано, що Rubymar, зареєстрований у Великобританії, перевозив понад 40 тисяч тонн добрив. Судно було атаковане ще 18 лютого. Воно втратило керування і неконтрольовано дрейфувало в Червоному морі, а потім затонуло. Екіпаж евакуювали.

Через те, що судно перевозило добрива, а пошкодження спричинили витік пального, існує загроза серйозної шкоди для екології. Навколо корабя утворилася нафтова пляма довжиною в кілометр.

Як відомо, з жовтня минулого року єменські хусити нападають на кораблі в Червоному морі, Аравійському морі, Аденській та Оманській затоках. Таким чином вони домагаються припинення вогню в секторі Газа.

У свою чергу США та Велика Британія з 12 січня почали завдавати ударів по хуситам. А 19 лютого Євросоюз розпочав військову операцію в Червоному морі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Мастерица парковки» попала в «аномальную» зону (видео)

06.11.2015 - 18:28
«Подвезла подругу» — так называется этот видеосюжет. А вот выехать со стоянки задним ходом «мастерице парковки» удается с трудом. Владелец Audi Q5 явно не мастер парковки, и почему-то кажется, что ...

Как кот с совой весело проводят время (видео)

20.01.2016
Продолжая тему дружбы между животными, ...