У Часовому Ярі залишилося багато «ждунів»

Боєць Збройних сил України і блогер, який воює в районі вільного міста Часів Яр на Бахмутському напрямку і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 13:44 у ньому категорично заперечив наявність в межах даного населеного пункту стабільних позицій російських окупантів:

«В Часовому Ярі нема руснявих позицій. Всі, хто зараз пишуть, що орки зайшли, закріпилися, є там їх позиції на околицях — ви брехуни. Ми тут, і нема тут руснявих у місті».

Хоча авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на своїй карті вже кілька днів поспіль показує, що деякі невеличкі ділянки на самому сході міста контролюються загарбниками. А сіра зона заходить ще трохи далі на захід.

У свою чергу, інший наш захисник, якій веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» звернув увагу на велику кількість «ждунів» в Часовому Ярі:

«Дуже багато місцевих в населеному пункті. Місто обстрілюють 24/7, а вони чекають окупантів. Сьогодні спілкувався з місцевими мешканцями — вони бігають до волонтерів за продовольством, а потім кричать: «Скоро прийдет россия, мы заживем».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016 - 17:54
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных полетов на транспортном самолете Ан-32. Съемка велась на аэродроме в Гостомеле. Пилоты отрабатывали взлет и посадку по крутой глиссаде. Выполняли фигуры высшего пилотажа, например, бочку. ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015
Технологический институт Джорджии опубликовал видео ...