У Брюсселі фермери застосували проти водомету свою контрзброю

Протести бельгійських фермерів у Брюсселі переросли в заворушення: поліція застосувала водомети та сльозогінний газ проти демонстрантів, які кидали гній, яйця та феєрверки, внаслідок чого постраждали два офіцери поліції та пожежник.

У Брюссель протестувальники пригнали 250 тракторів. В один з моментів протистояння вони спробували відповісти на застосування водомету контрзброєю — «говнометом». З точки зору ефективності вийшло ніяк, але піар отримали на весь світ…

Влада намагається вирішити проблеми фермерів, однак, при цьому заявила, що буде карати за злочини під час протестів.

Тим часом голова комітету з міжнародної торгівлі Європарламенту Бернд Ланге припустив, що протести аграріїв пов’язані не лише з імпортом української агропродукції. Він не виключив втручання з боку РФ.

«У нас є чітка європейська позиція щодо торговельної політики та відносин з третіми країнами, і дії були незаконними, і колишній польський уряд також отримав чіткий сигнал від Європейського союзу, і тепер ми маємо ситуацію, коли є протест із боку сільськогосподарського сектору, з боку деяких фермерів, які намагаються заблокувати кордон», — сказав депутат Європарламенту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» сенсационно одолело «Шахтер»: видео

14.04.2018 - 20:19
В Харькове киевское «Динамо» 14 апреля в украинском «эль-класико» минимально одолело донецкий «Шахтер». Единственный мяч в матче забил на 32-ой минуте полузащитник столичного клуба Шепелев. Горняки лидируют в чемпионате с ...