У Брянській області РФ загинула група українських бійців

В Брянській області Росії загинули четверо українських військових. Дуже сумна новина… При цьому, вже відомі імена героїв. Це Юрій Горовець (позивний Святоша) 1988 року народження, який начебто був керівником диверсійно-розвідувальної групи, Максим Михайлов (Непийпиво) 1990 р. н., Тарас Карпюк (Тарасій) 1984 р. н., Богдан Лягов (Аполлон) 2003 р. н.

Спочатку про це заявила Федеральна служба безпеки РФ, вказавши, що члени ДРГ мали іноземне озброєння, зокрема пістолети-кулемети «SIG Sauer», прилади зв’язку і навігації та чотири бомби загальною потужністю близько 40 кг у тротиловому еквіваленті. Представлені ФСБ фотографії в якійсь мірі підтверджують правдивість версії ФСБ.

Загибель своїх побратимів підтвердив боєць Збройних сил України Євген Карась, який зробив висновок, що група потрапила на мінне поле (росіяни заявили, що був бій). Євген розповів стислі біографії героїв та показав їх обличчя.

Фактично Карась вперше публічно підтверджує, що наші воїни мали відношення до проведення спецоперацій в сусідніх з нашою країною областях РФ — зокрема, він каже про Бєлгородську і Брянську.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» проиграло «Черноморцу»: видео голов

15.10.2017 - 22:14
У киевского «Динамо» продолжается черная полоса — сегодня команда в третий раз подряд ушла с поля без победы. Более того, проиграла шедшему на последнем месте в турнирной таблице «Черноморцу». Одесситам ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...

Появилось видео уничтожения в Сирии ЧВК Вагнера

14.02.2018
Уже неделю информпространство бурлит новостью ...