У Брянській області РФ загинула група українських бійців

В Брянській області Росії загинули четверо українських військових. Дуже сумна новина… При цьому, вже відомі імена героїв. Це Юрій Горовець (позивний Святоша) 1988 року народження, який начебто був керівником диверсійно-розвідувальної групи, Максим Михайлов (Непийпиво) 1990 р. н., Тарас Карпюк (Тарасій) 1984 р. н., Богдан Лягов (Аполлон) 2003 р. н.

Спочатку про це заявила Федеральна служба безпеки РФ, вказавши, що члени ДРГ мали іноземне озброєння, зокрема пістолети-кулемети «SIG Sauer», прилади зв’язку і навігації та чотири бомби загальною потужністю близько 40 кг у тротиловому еквіваленті. Представлені ФСБ фотографії в якійсь мірі підтверджують правдивість версії ФСБ.

Загибель своїх побратимів підтвердив боєць Збройних сил України Євген Карась, який зробив висновок, що група потрапила на мінне поле (росіяни заявили, що був бій). Євген розповів стислі біографії героїв та показав їх обличчя.

Фактично Карась вперше публічно підтверджує, що наші воїни мали відношення до проведення спецоперацій в сусідніх з нашою країною областях РФ — зокрема, він каже про Бєлгородську і Брянську.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Странности убийства Вороненкова начинаются складываться в общую картину. Видео перестрелки

24.03.2017 - 18:23
Хотя в Кремле и называют «абсурдом» заявление украинской стороны о том, что убийство экс-депутата Госдумы Дениса Вороненкова заказали в Москве, факты «складываются» в пользу именно этой версии. Как мы уже ...

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019
Мама, я посуду помыла, уроки ...