У Брянській області РФ «впав український літак» – соцмережі

Останнім часом російська пропаганда вигадує безліч дивних історій. Можливо сьогоднішня теж з низки таких. 

Повідомляється, що український легкомоторний літак нібито «впав на території Росії у Брянській області». Про це заявив російський провладний Telegram-канал Mash, посилаючись на російських прикордонників.

У тій самій Брянській області РФ позавчора начебто безпілотник скинув бомбу на військкомат. Про це у понеділок, 3 квітня, заявив губернатор Брянської області Олександр Богомаз.

Він звинуватив у атаці українських військових.

«ЗСУ за допомогою БПЛА атакували Севський район. Постраждалих немає. Внаслідок скидання вибухового пристрою пошкоджено будівлю районного військкомату», — написав Богомаз, додавши, що на місці працюють оперативні служби.

Трохи згодом він повідомив, що ще один БПЛА скинув вибуховий пристрій поблизу будівлі МО УМВС. Постраждалих немає.

Нагадаємо, 2 березня в Росії заявили про нібито «проникнення українських ДРГ» у два села Брянської області на кордоні з Чернігівською областю.

Тим часом відповідальність за те, що відбувається, взяли на себе люди, які називають себе бійцями Російського добровольчого корпусу. Вони заявили, що прийшли «показати співвітчизникам, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися із режимом».

В офісі президента України заявили, що події у Брянській області РФ із так званими «українськими диверсантами» є свідомою провокацією самої Росії. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015 - 11:52
Оригинальный и весьма курьезный способ использования перфоратора изобрел один из подсобников, которому поручили снести стену. Конечной цели выполнения задания он вполне неплохо добивался. Но вот способ использования электроинструмента весьма озадачил ...

Мустафе Найему в Киеве сломали челюсть: видео

30.04.2018
В Киеве народному депутату Мустафе ...