У Брітні Спірс рідкісне захворювання, – ЗМІ

Фанати американської співачки Брітні Спірс вважають, що вона має психіатричне захворювання. Ці припущення з’явилися після того, як зірка почала демонструвати агресивні танці. Згодом некомерційна організація Akathisia Alliance for Education and Research вирішила дати пояснення дивакуватій поведінці артистки.

Зазначається, що Спірс може страждати на акатизію.

Це синдром, який супроводжується періодичним або постійним бажанням постійно рухатися, або змінювати позу. Він проявляється у хворих, які не можуть довго всидіти на одному місці.

Тим часом, шанувальники вважають, що хворобу могли спричинити препарати, які співачка приймала у психіатричній лікарні.

«… хвора особа починає активно рухатися, щоб позбутися болісних відчутті. Найгірше те, що дана хвороба може призвести до самогубства, що набільше лякає шанувальників», — стверджує дослідницька група.

Нагадаємо, чоловік співачки Брітні Спірс, Сем Асгарі, подав на розлучення після 14 місяців з моменту їхнього весілля. Цю новину в серпні поширив інформаційний портал TMZ.

Асгарі та Спірс перебували в романтичних стосунках з 2016 року, після того, як їх познайомили на зйомках музичного відеокліпу до пісні «Slumber Party». В червні 2022 року пара вирішила одружитися .

За словами Сема, причиною розриву стало «звичайне незлагодження поглядів». Однак джерела, близькі до подружжя, розповіли, що до Сема дійшли чутки про можливу невірність його дружини, і це призвело до гучної сварки між ними. В результаті Асгарі залишив їхнє спільне житло.

Офіційно документи про розлучення було подано 28 липня. Відомо, що тепер Брітні повинна буде сплачувати фінансову підтримку Сему, а також покривати витрати на його юридичного представника. За даними видання PageSix, інформатори стверджують, що Асгарі намагається домогтися від Брітні більшої суми, ніж передбачено їхнім договором про подружні обов’язки. Він також загрожує оприлюднити компрометуючу інформацію про співачку, якщо його вимоги не будуть задоволені.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Maria River Red (@britneyspears)


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Киев снова затопило: видео

19.08.2018 - 02:03
В Киеве мощнейший ливень в ночь с субботы на воскресенье затопил отдельные улицы Киева так, что многим водителям предстоит подсчитывать многотысячные убытки. В частности возле Дворца Спорта и ТЦ Гуливер ...

В Киеве открыли Евровидение-2017: видео

07.05.2017
В Киеве прошла торжественная церемония ...