У Британії рибалка спіймав рідкісного блакитного омара

Британський рибалка Стюарт Браун із міста Бангор зловив у Белфастській затоці рідкісного блакитного омара. Рибалити Стюарт почав в 11 років, зараз йому 28. 

Вдача посміхнулася йому неподалік від маяка Блекхед у Північній Ірландії. Деякі морські біологи вважають, що спіймати блакитного омара – це один шанс на 2 мільйони. Зазвичай лобстери мають більш коричневе або червоне забарвлення.

Браун вважає, що це — головний улов в його житті. Він сфотографував омара і відпустив назад у воду. При цьому сказав, що сподівається, що так само вчинить той, хто можливо ще зловить цього красеня.

Блакитні омари – це не окремий вид, а лише варіація серед звичайних американських чи європейських лобстерів. Причиною такого кольору може бути генетична мутація, що призводить до надлишку певного білка, який впливає на пігментацію.  Внаслідок мутацій омари можуть набувати яскраво-синіх або жовтих кольорів, бути плямистими або навіть двоколірними.

Англієць Енді Хакет під час риболовлі на французькому Блакитному озері впіймав на гачок найбільшу золоту рибку вагою понад 30 кг. Про це в листопаді 2022 року повідомляло видання The Mirror.

Рибалка назвав свою здобич Морквиною через яскраво-жовтогаряче забарвлення. Відомо, що виловлена рибина — це гібрид європейського сазана і коропа кої, декоративної риби, яка зазвичай водиться в прісних ставках.

Вважається, що рибі 20 років. Її нібито запустили в озеро на риболовецькому промислі в Шампані 15 років тому як «щось нове, що рибалки можуть спробувати спіймати». Хакету знадобилося близько 25 хвилин, щоб витягти рибу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кот-вегетарианец, который страстно пожирает капусту

22.11.2015 - 12:24
А на этом видео можете увидеть кота-вегетарианца, который страстно пожирает капусту. Судя по выражению морды – он на диете. Причем, такие случаи не единичны. Одна женщина из Винницы, её дом находится ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...