У Британії показали повернення українських військових з навчання

Міністерство оборони Великобританії показало фотографії з українськими військовими, які завершують навчання в країні та одержують комплект спорядження для подальшої служби в Україні.

«Українські новобранці, які проходять підготовку у Великій Британії, отримують спорядження для підготовки до повернення в Україну, де вони боротимуться за свободу свого народу», — йдеться у повідомленні у Twitter.

«У зв’язку з різким зниженням температури новобранцям додатково до звичайного комплекту видається одяг для холодної погоди», — пояснили в міністерстві.

Раніше повідомлялося, що нова тренувальна місія Європейського союзу для військовослужбовців Збройних сил України (EUMAM Ukraine) досягла повної оперативної готовності.

Наприкінці листопада глава британського уряду Ріші Сунак заявив, що не змінюватиме політику колишніх прем’єр-міністрів Бориса Джонсона та Ліз Трасс щодо допомоги Україні.

«Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки буде потрібно. Ми збережемо або збільшимо нашу військову допомогу наступного року», — сказав політик.

Сунак також пообіцяв, що Лондон надасть нову підтримку Києву щодо протиповітряної оборони. 

Нагадаємо, у Британії ухвалили рішення вперше передати Україні гелікоптери, а також партію із 10 тисяч артилерійських снарядів.

Крім того, раніше ЗМІ повідомляли, що Британія відправить в Україну модернізовані ракети з лазерним наведенням Brimstone 2.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео догорающих домов в Авдеевке после обстрела из Града

23.05.2017 - 20:07
Сегодня около четырех часов дня террористы накрыли ракетным обстрелом из Града жилой сектор Авдеевки. В результате прямых попаданий полностью уничтожены 4 дома, еще не менее 10-ти частично разрушены. К счастью, ...

Над Марсом зафиксировали парящий объект (видео)

11.01.2016
Красная планета уже давно не ...