У Білорусі раптово помер міністр Авраменко

Міністр транспорту і комунікацій Білорусі Олексій Авраменко раптово помер на 47-му році життя. Про це повідомляє місцеве видання Reform.by.

Профільне міністерство теж підтвердило смерть Авраменка у вівторок, 4 липня. Однак причини поки що невідомі.

Білоруський чиновник обіймав свою посаду з 2019 року.

Авраменко з 2006 року працював на різних посадах в управлінні транспорту та зв’язку Апарату Ради міністрів Білорусі, а в 2012 році очолив управління транспорту та зв’язку Апарату Ради міністрів.

Пізніше, у 2013 році, урядовець обіймав посаду заступника міністра транспорту та комунікацій Білорусі, з березня 2016 року – посаду першого заступника міністра транспорту та комунікацій.

Нагадаємо, що восени 2022 року в Білорусі так само раптово помер міністр іноземних справ Володимир Макей. На початку здобуття Білоруссю незалежності Макей належав до тих, кого відібрало ще тодішнє керівництво Білорусі на навчання за кордоном. Крім того, Макей – колишній співробітник КДБ.

“Макей тримав контакти з певними особами із Заходу. Останніми місяцями Макей вів діалог у Відні з представниками окремих європейських держав, представниками США”, — зазначав тоді колишній посол України у Білорусі Роман Безсмертний.

Російський опозиціонер і блогер Марк Фейгін тоді заявляв, що Володимир Макей міг бути убитим спецслужбами Росії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице мужчина создал лыжи для хождения по воде, видео

13.08.2021 - 22:22
Две березовых ветки, пластиковые трубы, металлические тросы и пара небольших ведер понадобились винничанину Николаю Бевзу, чтобы смастерить лыжи-водоходы. Пока он единственный, кто ходит на них по Южному Бугу, но надеется, ...

«Шахтер» разгромил «Олимпик»: видео голов

15.04.2017
После неожиданного поражения одесскому «Черноморцу» ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...