У Білорусі показали допит «диверсанта СБУ»

У Білорусі продемонстрували відео допиту чоловіка, якого називають «диверсантом СБУ» і звинувачують в атаці на російський літак-навідник А-50 на аеродромі Мачулищі. Ролик оприлюднив телеканал ONT у вівторок, 7 березня.

«Швець Микола Володимирович, 1993 рік (народження), (громадянство) Україна, за російським паспортом проїхав до Росії, звідти – вже сюди», – сказав затриманий.

Чоловік на відео стверджує, що 26 лютого на аеродромі Мачулищі використав два безпілотники і підірвав літак. «Я працював із СБУ, (місто) Київ», – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні Лукашенко сумбурно звинуватив в атаці на літак А-50 українських диверсантів, СБУ, ЦРУ… Сказав, що 20 людей затримали тощо. 

В свою чергу, в СБУ відповіли, що немають наміру коментувати заяви Лукашенка, а з цього приводу нададуть інформацію після завершення війни. А ось МЗС України чітко окреслило, що Україна немає відношення до подій у Мачулищах. А слова диктатора назвало «черговою спробою створити штучну загрозу зі сторони України заради виправдання своєї підтримки агресії Росії».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

По террористам на Донбассе нанесен сокрушительный удар, видео

22.02.2018 - 01:25
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...