У Бєлгороді після «прильоту» палає завд ЗБК

Сьогодні після обіду у російському місті Бєлгород, розташованому поруч з Харківською областю України, пролунала серія потужних вибухів, які здалеку сприймалися, як один протяжний гуркіт.

Про це масово повідомляють місцеві жителі, оприлюднюючи в інтернеті цікаві відеозаписи. Зокрема, на одному чітко чути вищевказаний множинний характер вибуху.

Згодом стало відомо, що мав місце приліт по заводу залізобетонних конструкцій в мікрорайоні Крейда (до речі, ця назва є красномовним доказом того, що Бєлгородщина є частиною української Слобожанщини).

На іншому ролику видно пожежу на підприємстві. Очевидно, його вироби використовувалися окупантами для будівництва фортифікаційних споруд.

Також не можна виключати розміщення на території чогось вибухонебезпечного – дуже вже вищезгадані звуки подібні на детонацію якихось снарядів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице копы жестко расправились с водителем, который им посигналил: видео

30.04.2018 - 00:55
В Виннице произошел конфликт между молодым водителем и патрульной полицией, который вызвал бурную реакцию и обсуждение не только в городе, но и в стране из-за публикации резонансного видео. Водителя в ...

Жестокий бунт в бразильской тюрьме унес 60 жизней: видео

02.01.2017
Сегодня в бразильской тюрьме вспыхнул ...