У Бєлгороді численні вибухи і пожежі

Вибухи пролунали в російському Бєлгороді в субботу ввечері, 25 травня, на тлі денних атак на Харків. Росіяни записали численні відео з пожежами, що виникли після вибухів.

Про це свідчать повідомлення місцевих провладних Telegram-каналів.

Російські соцмережі запевняють, що в місті фіксуються такі руйнування: пошкоджено багатоквартирний будинок на Єсеніна та будівлю школи №43. Крім того, вогонь палає в будинку на Благодатній у Дубовому. Іще один багатоквартирний будинок пошкоджено на бульварі Юності. 

«Провайдер Регіональні ТелеСистеми повідомив про численні обриви оптоволоконного кабелю на Харгорі. У абонентів можуть спостерігатися проблеми з доступом до Інтернету. Бригади розпочнуть відновлення завтра», — переконують російські пропагандисти.

Російські фашисти вважають, що це їм помста за удари по Харкову.

Як ми вже писали, у Вознесенівці Бєлгородської області 21 травня сталася масштабна пожежа після атаки БПЛА. Був приліт по складу з паливом.

Раніше повідомлялося, що російські військові скинули на Шебекіно Бєлгородської області та округ чотири авіабомби.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разборки атошников с вороновицкой братвой закончились уплатой отступных: видео

25.12.2016 - 14:31
В поселке Вороновица под Винницей местная «братва» пыталась вынудить платить мзду с 21-летнего бойца Нацгвардии и его девушки, как владельцев недавно открытого кафе «Тайожник». Свои претензии они подкрепили физической расправой. Поскольку ...

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017
После обстрела из Града Новолуганского ...