У Бердянську вбито трьох російських окупантів

В окупованому місті Бердянськ Запорізької області вбито трьох російських окупантів. Про це повідомив Центр Національного Спротиву. Начебто через це командування дозволило інтервентам пересуватися містом в цивільному одязі, «аби зайвий раз не наражати особовий склад на небезпеку».

Ліквідовані загарбники офіційно вважаються зниклими безвісти аби не сіяти панічні настрої серед окупантів. Не можна виключати, що вони були вбиті своїми.

Окрім того, сам ЦНС озвучив ще одну вірогідну причину переваги цивільного одягу над військовим: місцеві жителі активно відстежують ворога й передають про його місця концентрації Збройним силам України. 

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що з початку масштабного вторгнення (за період з 24 лютого по 28 грудня) в Україні тільки ліквідовано 103 тисячі 770 окупантів; в тому числі 550 за вчора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Лестере прогремел мощный взрыв в магазине: фото и видео

25.02.2018 - 23:56
В 142-тысячном британском Лестере (главный город английского графства того же имени на реке Сор) вечером 25-го февраля прогремел мощный взрыв. Рвануло на улице Хинкли. В сети выложили несколько видео горящего здания. ...

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017
Страшный взрыв прогремел на детском ...

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» ...