У Бердянську вбито трьох російських окупантів

В окупованому місті Бердянськ Запорізької області вбито трьох російських окупантів. Про це повідомив Центр Національного Спротиву. Начебто через це командування дозволило інтервентам пересуватися містом в цивільному одязі, «аби зайвий раз не наражати особовий склад на небезпеку».

Ліквідовані загарбники офіційно вважаються зниклими безвісти аби не сіяти панічні настрої серед окупантів. Не можна виключати, що вони були вбиті своїми.

Окрім того, сам ЦНС озвучив ще одну вірогідну причину переваги цивільного одягу над військовим: місцеві жителі активно відстежують ворога й передають про його місця концентрації Збройним силам України. 

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що з початку масштабного вторгнення (за період з 24 лютого по 28 грудня) в Україні тільки ліквідовано 103 тисячі 770 окупантів; в тому числі 550 за вчора.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019 - 12:13
Сын уволенного вчера президентом Порошенко первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского Игорь очень креативно ответил на расследование программы «Наші гроші». Напомним, в материалах Дениса Бигуса Игорь, его отец, глава Укроборонпрома ...

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017
Подростки в Челябинске устроили обструкцию ...

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...