У Бахмуті вбито двох російських полковників

Міноборони РФ сьогодні несподівано заявило про втрати у керівному складі окупантів у Бахмуті.

Заступник командира армійського корпусу з військово-політичної роботи полковник Євген Бровко загинув при відбитті атаки ЗСУ в Бахмуті, повідомило відомство Шойгу.

Крім того, за інформацією МО РФ, командир 4-ї мотострілецької бригади полковник В’ячеслав Макаров, який «керував боєм» у районі населеного пункту Красне, отримав тяжке поранення та загинув під час евакуації.

Як відомо, Сили оборони з середини цього тижня перейшли до активних дій на Бахмутському напрямку, в результаті чого на деяких ділянках фронту відкинули окупантів. При цьому завдавши йому значних втрат у живій силі і техніці.

А вчора полковник ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц вказував на ліквідацію всього керівного складу четвертої окремої мотострілецької бригади квазіутворення ЛНР. Конкретно мова йшла про чотирьох полковників і 20 «офіцерів» нижчого звання. Це сталося під час удару по будівлі Луганської академії Внутрішніх справ, де у окупантів розміщувався штаб.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018 - 15:13
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, что в Украине есть успешные истории воплощения мечты в жизнь и претворения ее в бизнес. Речь о фирме, которая выпускает и продает за границу маленькие ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...

Вот так многое в нашей жизни меняется от угла зрения

18.11.2015
Предлагаем простенький эксперимент, который демонстрирует, ...