Туск звернувся до республіканців через блокування допомоги Україні

Ситуація з відсутністю рішення Конгресу і Сенату щодо виділення коштів на допомогу Україні стає все більше тривожною. Вже не секрет, що вона позначилася на спроможності ЗСУ вести ефективні бойові дії. При цьому перспектив прийняття необхідного рішення не видно.

Відреагував на черговий провал голосування не тільки Байден. Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск взагалі присоромив республіканців у Сенаті, нагадавши їм їх колишнього лідера Рональда Рейгана, який безкомпромісно боровся з червоною загрозою людству.

«Шановні американські сенатори-республіканці. Рональд Рейган, який допоміг мільйонам з нас відвоювати нашу свободу і незалежність, сьогодні, мабуть, перевертається в труні. Як вам не соромно», – написав Туск у Twitter (X).

Зазначимо, що було б правильно, якщо б всі союзники по Рамштайну закликали Конгрес і Сенат припинити це знущання над Україною і надати допомогу. Від цього залежить доля України, життя мільонів українців, а в подальшій перспективі і всієї Європи, адже сп’янілий від крові звір в разі успіху не зупиниться.

Нагадаємо, президент США Байден вже прямо заявляє, що рішення про допомогу блокується безпосередньо Трампом, який погрожує республіканцям…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роман Скрыпин опубликовал видео скандала на борту самолета Wizz Air

13.10.2017 - 11:34
«Языковые скандалы», похоже, в последнее время стали в тренде. Публичные демарши премьера Венгрии Орбана и главы МИД Сийярто… Теперь вот возник «языковой» скандал с венгерской авиакомпанией Wizz Air, в который ...

«Динамо» проиграло «Черноморцу»: видео голов

15.10.2017
У киевского «Динамо» продолжается черная ...