Тривають запеклі бої за Хромове під Бахмутом

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин третього грудня російські окупанти за підтримки авіації вели штурмові дії в районах Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки, де наші захисники відбили шістнадцять ворожих атак.

Під артилерійським та мінометним вогнем загарбників опинилися близько двадцяти населених пунктів, зокрема Міньківка, Богданівка, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка, Озарянівка.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці і веде Телеграм-канал «Бахмутський Днмон», о 19:23 лаконічно повідомив: «За Хромове ще б‘ємося, і це кривава битва».

Вчора різними джерелами повідомлялося, що ворог повністю чи частково захопив це село під Бахмутом. Як бачимо, оборона триває.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018 - 17:32
Сотни зрителей цирка в китайской провинции Хэбэй стали свидетелями достаточно эмоционального противостояния на арене лошади и двух хищников – тигра и львицы. Они несколько раз впивались зубами в свою добычу, ...

Горные пехотинцы противостоят недобиткам Гиви: видео

05.10.2017
Военное телевидение Украины показало сюжет ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018
Вечером 10 февраля на столичном ...