Триває успішне просування ЗСУ на Херсонщині

Збройні сили України продовжують просуватися вперед на різних ділянках фронту на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронті розповіли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

На жаль, вони посилаються не на геолоковані бойові відео, а на чисельних українських та рашистських експертів і блогерів. При цьому ISW не ставить під сумнів достовірність їх даних.

Головне ж в іншому – ISW вважає, що окупанти не мають боєздатних резервів для зупинки повільного, але очевидного наступу ЗСУ на Херсонщині. Задля цього їм доведеться знімати підрозділи з інших ділянок фронту.

Додамо від себе, що наше просування може бути обмеженим дальністю ведення артилерійського вогню та роботи станцій радіоелектронної боротьби з правого берега Дніпра. Однак і в цій зоні перебуває чимало населених пунктів, зокрема такі міста як Олешки та Гола Пристань.

Поки що ISW констатує, що ЗСУ вже в кількох місцях перейшли трасу Олешки – Нова Каховка (дивись мапу); розширили свій плацдарм в фактично звільнених Кринках і прориваються на південь від села; штурмують Пойму, Піщанівку, Підстепне та Козачі Лагері.

Рашисти, які воюють на цій ділянці фронту, скаржаться на велику кількість наших бійців на лівому березі Дніпра та потужну роботу нашої РЕБ і дронів-камікадзе. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Футболист Исмаил Мришо забил красивый гол пяткой, а затем умер из-за инфаркта на поле: видео

06.12.2016 - 21:54
Трагедия произошла на футбольном поле во время матча чемпионата Танзании «Мвадуи» — «Мбао». Молодой игрок «Мбао» Исмаил Мришо умер, получив сердечный приступ во втором тайме матча. После чистого подката соперника он не смог ...

Лолиту сняли с поезда в Конотопе и выдворили в Россию: видео

23.04.2017
Российская певица Лолита Милявская собиралась ...

Автогонщик удалил сыну зуб с помощью автомобиля

16.11.2015
На этом видео американский рестлер ...