Триває успішне просування ЗСУ на Херсонщині

Збройні сили України продовжують просуватися вперед на різних ділянках фронту на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронті розповіли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

На жаль, вони посилаються не на геолоковані бойові відео, а на чисельних українських та рашистських експертів і блогерів. При цьому ISW не ставить під сумнів достовірність їх даних.

Головне ж в іншому – ISW вважає, що окупанти не мають боєздатних резервів для зупинки повільного, але очевидного наступу ЗСУ на Херсонщині. Задля цього їм доведеться знімати підрозділи з інших ділянок фронту.

Додамо від себе, що наше просування може бути обмеженим дальністю ведення артилерійського вогню та роботи станцій радіоелектронної боротьби з правого берега Дніпра. Однак і в цій зоні перебуває чимало населених пунктів, зокрема такі міста як Олешки та Гола Пристань.

Поки що ISW констатує, що ЗСУ вже в кількох місцях перейшли трасу Олешки – Нова Каховка (дивись мапу); розширили свій плацдарм в фактично звільнених Кринках і прориваються на південь від села; штурмують Пойму, Піщанівку, Підстепне та Козачі Лагері.

Рашисти, які воюють на цій ділянці фронту, скаржаться на велику кількість наших бійців на лівому березі Дніпра та потужну роботу нашої РЕБ і дронів-камікадзе. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016 - 13:15
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет через специальное приложение для Android и iOS о подозрительной активности на супружеском ложе. Причем, уведомляются оба супруга. На такое изобретение создателей натолкнуло социсследование, согласно которому ...

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015
На видео подборка различных ситуаций ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...