Три нардепи написали заяви про складання мандатів

Народний депутат Олег Волошин, який входив до колишньої фракції ОПЗЖ, написав заяву на складання мандата, повідомив один із лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко у коментарі Суспільному.

Бойко також підтвердив, що заяви на складання мандатів народних депутатів написали Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод. Ці двоє також представляли партію ОПЗЖ. Після початку повномасштабного вторгнення знаходяться в Дубаї.

Що стосується Волошина, то він був одним зі спікерів партії, який всіляко підтримував Росію і її захоплення Донбасу, різко критикував українську владу, просуваючи кремлівські наративи.

Нагадаємо, Верховна рада на засіданні 13 січня позбавила мандатів народних депутатів України Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача, Рената Кузьміна та Андрія Аксьонова. Підставою стало позбавлення їх президентом громадянства України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018 - 17:44
Несмотря на концертную паузу, самая известная украинская музыкальная группа «Океан Эльзы» представила своим поклонникам новую песню «Без тебе». Клип к ней опубликован на странице коллектива в Facebook. Напомним, в августе ...