Третя бригада відкинула окупантів південніше Бахмута

За перші вісімнадцять годин двадцятого серпня російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Курдюмівки південніше Бахмута.

При цьому агресор завдав авіаційних ударів в районах Веселого, Кліщіївки і Курдюмівки. А від ворожих артилерійських обстрілів постраждали понад двадцять населених пунктів; в тому числі, Оріхово-Василівка, Богданівка, Іванівське, Кліщіївка, Ступочки та  Олександро-Шультине.

В свою чергу, заступник командира третьої окремої штурмової бригади ЗСУ Максим Жорін повідомив, що зараз під Бахмутом обидві сторони ведуть наступальні дії:

«Коли у обидвох сторін є наміри рухатись вперед, бої стають ще важчими… Орків на нашому напрямку стає все більше. Головне — їхня якість теж стає кращою. Підрозділи, які сюди перекидають, навчені, досить боєздатні та не без мотивації. Всі брали участь в боях раніше.

Та не дивлячись на всі перекинуті ворогом підрозділи, кількість задіяної противником техніки, авіації, безпілотників — всі атаки їхні ми розбиваємо і продовжуємо просуватись вперед».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Развязка митинга в Виннице: Малиновскому вернули гроб и пригрозили «набить морду»: видео

24.04.2017 - 18:35
Виктор Малиновский, который провел сегодня со своим активом пенсионеров очередную креативную акцию в Виннице, похоже, нашел достойных оппонентов. Напомним, группа митингующих пронесла по центру города гроб, наведалась к зданию горсовета, ...

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня ...