Трамп закликав не надавати допомогу Україні та Ізраїлю

Колишній президент США Дональд Трамп нарешті розкрив те, про що й так всі здогадувалися — саме він блокує надання допомоги Україні, тим самим фактично наражаючи нашу країну на смертельну небезпеку. Трамп грає на руку фашистському диктатору Путіну.

Він розкритикував фінансову допомогу Сполучених Штатів для України, Ізраїлю та Тайваню. За його словами, гроші повинні даватися у борг, а не надаватися просто так. Про це політик написав у соцмережі Truth Social.

Трамп заявив, що США не мають нікому давати гроші «під чесне слово» — лише як позику.

«Ми більше ніколи не повинні давати гроші без надії на повернення або без певних умов. Сполучені Штати більше не мають бути дурними», — написав він.

Трамп вважає, що Сенат не має голосувати за пакет допомоги, який передбачає підтримку, зокрема, України та Ізраїлю.

«Вони хочуть дати майже 100 мільярдів доларів кільком країнам, 100 мільярдів доларів. Я сказав: «Чому ми це робимо? Якщо ви це робите, то дайте їм не 100 мільярдів доларів, а позику», — сказав експрезидент.

Тобто Трамп поставив невеликі для США гроші вище за існування України і безпеку всієї Європи, якій РФ в разі захоплення нашої країни почне диктувати свою волю. Це якщо взагалі не вирішить частинами захоплювати (без підтримки США це реально).

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден заявив, що Трамп блокує допомогу Україні, погрожуючи конгресменам і сенаторам у разі своєї перемоги на виборах.

Що на все це скаже американський народ? США можуть втратити статус лідера у світі, якщо кинуть Україну і Тайвань напризволяще.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Собака и малыш. Угадайте – кто кого замучает

24.10.2015 - 17:52
А на видео собака и малыш. Угадайте – кто кого замучает. ...

Взрыв автомобиля в Донецке: опубликовано видео

05.03.2018
Сепаратистские телеканалы опубликовали первое видео ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...