Трамп заявив, що через три дні його арештують

Екс-президент США Дональд Трамп у соціальній мережі Truth Social стверджує, що у вівторок, 21 березня, нібито відбудеться його «арешт». Він також закликав свій електорат до протестів на його підтримку. Про це повідомляє інформагентство Associated Press.

За його словами, прокурор Нью-Йорка розглядає звинувачення у справі про приховування грошей, виплачених жінкам, які заявляли про сексуальні контакти з ним, зазначає ЗМІ. Політик також заявив про «незаконні витоки інформації» з офісу окружного прокурора Манхеттена, які вказують на те, що його заарештують у вівторок.

Трамп також закликав своїх підписників «протестувати та повернути «нашу націю». Варто зазначити, що подібні заклики в 2021 році передували заворушенням 6 січня в Капітолії США.

Що відомо по суті справ? Загалом за «допомогу» у справах Кліффорд і Макдугал адвокат Трампа Коен отримав $420 тисяч включно з премією. Перед цим він заплптив 130 тисяч за мовчання про секс із Трампом порноактрисі Кліффорд, 150 тисяч моделі Плейбоя Макдугал. Решту 140 тисяч забрав собі за роботу….

(Можлива) схема, яку просувають нью-йоркські прокурори проти Трампа, має такий вигляд. Офіційно Trump Organization компенсувала Коену кошти з власних рахунків на «юридичні послуги», яких насправді не існувало (у штаті Нью-Йорк це незаконно, але кваліфікується лише як проступок).

Але оскільки це відбувалось у розпал президентської кампанії, неіснуючі «юридичні послуги» могли бути прикриттям для іншого злочину – а саме того, що виплачені Кліффорд $130 тисяч насправді були фінансуванням передвиборчої кампанії Трампа, адже по суті їй посприяли.

А це вже – кримінальний злочин, за який за законами штату Нью-Йорк загрожує до чотирьох років ув’язнення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На пресс-центр УНН совершено дерзкое нападение: опубликовано видео

03.08.2018 - 18:47
Сегодня на пресс-центр УНН было совершено дерзкое нападение нескольких десятков человек. Они пытались сорвать пресс-конференцию руководства ювелирного дома Zarina.  Нападавшие и их организаторы кричали и оскорбляли присутствующих, включая капеллана. В ...

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный ...

ВСУ уничтожили опорный пункт с террористами: новое видео

20.02.2019
Новое боевое видео распространил офицер ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...