Трамп заявив, що через три дні його арештують

Екс-президент США Дональд Трамп у соціальній мережі Truth Social стверджує, що у вівторок, 21 березня, нібито відбудеться його «арешт». Він також закликав свій електорат до протестів на його підтримку. Про це повідомляє інформагентство Associated Press.

За його словами, прокурор Нью-Йорка розглядає звинувачення у справі про приховування грошей, виплачених жінкам, які заявляли про сексуальні контакти з ним, зазначає ЗМІ. Політик також заявив про «незаконні витоки інформації» з офісу окружного прокурора Манхеттена, які вказують на те, що його заарештують у вівторок.

Трамп також закликав своїх підписників «протестувати та повернути «нашу націю». Варто зазначити, що подібні заклики в 2021 році передували заворушенням 6 січня в Капітолії США.

Що відомо по суті справ? Загалом за «допомогу» у справах Кліффорд і Макдугал адвокат Трампа Коен отримав $420 тисяч включно з премією. Перед цим він заплптив 130 тисяч за мовчання про секс із Трампом порноактрисі Кліффорд, 150 тисяч моделі Плейбоя Макдугал. Решту 140 тисяч забрав собі за роботу….

(Можлива) схема, яку просувають нью-йоркські прокурори проти Трампа, має такий вигляд. Офіційно Trump Organization компенсувала Коену кошти з власних рахунків на «юридичні послуги», яких насправді не існувало (у штаті Нью-Йорк це незаконно, але кваліфікується лише як проступок).

Але оскільки це відбувалось у розпал президентської кампанії, неіснуючі «юридичні послуги» могли бути прикриттям для іншого злочину – а саме того, що виплачені Кліффорд $130 тисяч насправді були фінансуванням передвиборчої кампанії Трампа, адже по суті їй посприяли.

А це вже – кримінальний злочин, за який за законами штату Нью-Йорк загрожує до чотирьох років ув’язнення.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018 - 21:19
Популярный в молодежной среде певец Дмитрий Монатик (MONATIK) представил песню и трек к ней под названием «Зашивает душу». Видео Дмитрий разместил на своем YouTube-канале. За сутки клип посмотрели чуть более ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...

В США показали видео полета самого большого в мире самолета

01.06.2017
Мир облетели фотографии самого крупного ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...