Трамп відповів на запрошення Зеленського приїхати в Україну

Дональд Трамп у дуже чемній формі відмовився від запрошення президента України Володимира Зеленського приїхати в нашу країну, щоб зрозуміти декілька важливих речей щодо можливостей завершити війну.

Свій коментар Трамп надав американському телеканалу Newsmax.

«Я з великою повагою ставлюся до президента Зеленського, але вважаю, що було б недоречно їхати в Україну в цей час. Зараз із ним веде справу адміністрація Байдена, і я не хотів би створювати конфлікт інтересів», – сказав колишній президента США.

Питання щодо створення «конфлікту інтересів» візитом в Україну — дискутабельне, але така трактовка має право на існування. Тим паче, що дипломатично відповідь побудована бездогано — і комплімент Зеленському, і констатація факту роботи діючого президента США…

Дональд Трамп в якості президента Сполучених Штатів Америки не зможе зупинити російсько-українську війну за 24 години, як обіцяв, хіба що залишить Україну на поталу Росії.

Про це президент Володимир Зеленський заявив 5 листопада в інтерв’ю програмі «Meet the Press» американського телеканалу NBC, висловивши сподівання, що Дональд «не готовий здавати нашу територію цій жахливій людині (Путіну)».

При цьому Зеленський запросив Трампа в Україну і заявив, що йому вистачить 24 хвилини для того, щоб пояснити Дональду ситуацію. Якщо тільки план Трампа не в тому, щоб здати суверенітет України. Зокрема, Володимир згадав Джозефа Байдена, який, вірогідно, зрозумів деякі речі, перебуваючи в Україні. Адже з відстані погано видно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015 - 16:31
Большинство из нас знает, как поймать мышь при помощи мышеловки, рыбу при помощи удочки или даже муху при помощи чего-нибудь. А вот с кенгуру, в наших краях как-то не сложилось. ...

Новый клип Шакиры стал хитом: видео

18.09.2017
Новый клип Шакиры собирает миллионы ...

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017
Сегодня во время рассмотрения комитетом ...

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016
Индийские культурные традиции, в части ...