Трамп повідомив про звернення Ірану щодо Ормузу

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран звернувся до американської сторони із проханням терміново сприяти відновленню роботи Ормузької протоки. Відповідний допис він оприлюднив у власній соцмережі.

За його словами, Тегеран нині переживає складний період і фактично перебуває у кризовому стані. На цьому тлі іранська влада, як стверджує Трамп, прагне якнайшвидше розв’язати питання з ключовим морським маршрутом, паралельно намагаючись стабілізувати внутрішню ситуацію.

«Вони хочуть, щоб ми якнайшвидше «відкрили Ормузьку протоку», поки вони намагаються розібратися у ситуації з керівництвом (що, на мою думку, їм вдасться!)», – написав американський президент, додавши, Іран перебуває «у стані колапсу».

Раніше повідомлялося, що іранська сторона допускає варіант часткових домовленостей: відкриття протоки може стати предметом окремої угоди в обмін на послаблення обмежень щодо портової інфраструктури країни. Водночас складніші питання, зокрема пов’язані з ядерною програмою, пропонують відкласти.

Попри це, за інформацією медіа, у США не поспішають підтримувати такий підхід і обережно ставляться до подібних ініціатив.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как сделать матовое стекло прозрачным

15.11.2015 - 19:03
Случается, что очень нужно посмотреть на происходящее за матовым стеклом. Ну, очень хочется, а ничего невидно. А ведь всё очень просто, смотрите… ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...