Трамп погрожує США в разі поразки на виборах

Колишній президент США Дональд Трамп виступаючи перед прихильниками в Огайо заявив, що якщо він не переможе на президентських виборах у листопаді, це означатиме ймовірний кінець американської демократії. Про це у суботу, 16 березня, пише агенція Reuters.

«Якщо ми не виграємо ці вибори, я не думаю, що у вас будуть інші вибори в цій країні», — сказав він.

Трамп додав, що якщо його не оберуть, «це буде кривава баня для всієї країни».

На прохання журналістів, що були присутні на заході, пояснити цей вислів представники політика вказали на пост журналіста New York Times в соцмережі X, в якому йшлося про те, що коментар Трампа про «криваву баню» стосується дискусії щодо автомобільної промисловості та економіки США.

У свою чергу, представники чинного президента США Джо Байдена засудили «екстремізм» Трампа, «його жагу до помсти» та «погрози політичного насильства».

Нагадаємо, у лютому Ніккі Гейлі (Хейлі), яка змагалася з Дональдом Трампом за республіканську номінацію на виборах президента США, вдалась до відвертої критики опонента. Вона назвала Трампа «катастрофою» для Республіканської партії, «більш неврівноваженим і несповна розуму», ніж коли він брав участь у виборах уперше.

Гейлі водночас розкритикувала інших республіканців за те, що вони «занадто бояться сказати про це вголос»: «Звичайно, багато політиків, які зараз публічно підтримують Трампа, потій бояться його. Вони знають, якою катастрофою він був і буде для нашої партії».

Колишній віцепрезидент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс, який обіймав цю посаду за часів президентства Дональда Трампа, заявив, що не стане голосувати за свого колишнього керівника на виборах у президенти США восени. Про це у суботу, 16 березня, передає Reuters. Агентство нагадало, що Пенс публічно розійшовся з колишнім президентом-республіканцем через його участь у заворушеннях в Капітолії США 6 січня 2021 року.

Актор Роберт Де Ніро виступив з різкою критикою ймовірного кандидата у президенти США Дональда Трампа. Про це він сказав під час токшоу на каналі HBO, повідомляє у суботу, 9 березня, The Hill.

«Цей хлопець — справжній монстр… Я не розумію цього», — сказав Де Ніро, коментуючи опитування, які показують, що лідер Республіканської партії випереджає президента Байдена. Він також  додав, що Трамп є «підлою, неприємною, ненависною людиною».

Актор заявив, що відмовиться від будь-якої ролі, яка вимагатиме від нього зображати Трампа, тому що «не бачить в ньому нічого хорошого».

«Нічого. Геть нічого, нічого, що можна було б в ньому виправити», — сказав Де Ніро.

Він попередив, що друга адміністрація Трампа буде «небезпечною», натякаючи на риторику колишнього президента.

«Відбудуться речі, які ніхто з нас не може собі уявити. Те, що відбувається за такої диктатури, про яку він говорить. Давайте повіримо йому на слово. Бо ж він соціопат, психопат, злісний нарцис», — додав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016 - 18:31
Российские журналисты решили провести анализ неологизмов украинского языка и в качестве эксперта привели мнение беглого экс-премьера Николая Азарова. Это не шутка! В сюжете телеканала «Мир» Николай Янович рассуждает о том, ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...