Трамп не знайшов гроші на заставу

Експрезиденту США Дональду Трампу не вдалося знайти гроші на заставу для забезпечення судового рішення у справі про шахрайство на суму 464 мільйони доларів проти нього. Про це у понеділок, 18 березня, повідомляє NBC News із посиланням на адвокатів Трампа.

Зазначається, що колишній президент і його компанія повинні внести заставу на всю суму до наступного тижня, щоб генеральний прокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс не змогла стягнути кошти, поки він подає апеляцію. Захисники Трампа просять апеляційний суд втрутитися в ситуацію і заявили, що не досягли успіху в отриманні застави.

«Постійні старанні зусилля відповідачів довели, що забезпечити заставу у повній сумі рішення суду є практично неможливо», — йдеться у поданні.

Адвокати додали, що Трамп звернувся до близько 30 компаній-поручителів через чотирьох окремих брокерів.

Їхні зусилля, включаючи «незліченні години переговорів з однією з найбільших страхових компаній у світі» не призвели до результату.

За їхніми словами, інші компанії, що випускають облігації, не приймають як заставу тверді активи, такі як нерухомість, а приймають лише грошові кошти або їх еквівалент, наприклад, ринкові цінні папери.

Юристи також зазначили, що ці компанії зазвичай вимагають заставу в розмірі приблизно 120% від суми судового рішення, що становить близько 557 мільйонів доларів США.

«Крім того, поручителі, ймовірно, стягуватимуть відсотки за облігаціями в розмірі приблизно 2% на рік з авансом за два роки — авансовий платіж становитиме понад 18 мільйонів доларів США», — йдеться в заяві.

Ці 18 мільйонів доларів не будуть відшкодовані, навіть якщо Трамп виграє апеляцію.

Хоча в заяві йдеться про те, що Трамп не може дозволити собі облігації, в ній також стверджується, що генеральному прокурору не варто турбуватися про те, чи зможе вона виконати своє рішення.

«Вартість нерухомості відповідачів, включаючи такі знакові об’єкти, як 40 Уолл-стріт, Дорал Майамі та Мар-а-Лаго, значно перевищує суму судового рішення. Такі активи неможливо приховати або відчужити таємно, що залишає позивача захищеним під час розгляду апеляції», — йдеться у поданні.

Команда Трампа також стверджує, що штраф у розмірі $464 млн є «вкрай непропорційним». Адвокати наголошують, що у цій справі немає потерпілих, оскільки не було завдано збитків і не було фінансових втрат.

Минулого місяця адвокати Трампа просили зменшити суму застави до 100 мільйонів доларів, але в заяві, поданій у понеділок, вони наголошують, що він взагалі не повинен вносити жодної застави.

Офіс Летиції Джеймс наполягає на тому, що Трамп повинен внести повну суму.

30-денне автоматичне призупинення дії рішення, винесеного суддею Артуром Енгороном, закінчується 25 березня, після чого Джеймс зможе розпочати арешт активів Трампа, якщо в справу не втрутиться апеляційний суд.

Нагадаємо, експрезидента США Дональда Трампа офіційно зобов’язали виплатити 454,2 млн доларів після того, як його визнали винним у маніпулюванні власним капіталом у цивільній справі про шахрайство.

Відповідне рішення у п’ятницю, 23 лютого, ухвалив суддя штату Нью-Йорк, передає Reuters.

Зазначається, що виплата включає штраф у розмірі 354,9 млн доларів, який суд призначив 16 лютого, плюс відсотки.

Суд також зобов’язав повнолітніх синів Трампа, Дональда Трампа-молодшого та Еріка Трампа, виплатити майже 4,7 млн доларів кожного, а колишнього фінансового директора Trump Organization Аллена Вайссельберга — 1,1 мільйона доларів, включаючи відсотки.

Загальна сума виплат становить $464,6 млн. (на всіх чотирьох). Понад 114 тис. доларів відсотків будуть продовжувати нараховуватися щодня, переважно лише для Дональда Трампа.

Генеральний прокурор Летіція Джеймс звинуватила відповідачів у незаконному завищенні вартості майна Трампа з метою роздути його власність і отримати кращі умови кредитування та страхування.

Це далеко не єдиний програний Трампом суд. 

Так, 26 січня 2024 року Федеральний суд Нью-Йорка зобов’язав Дональда Трампа виплатити 83,3 мільйона доларів компенсації письменниці та журналістці Джин Керролл за наклеп.

Нагадаємо, нещодавно Трамп програв суд проти колишнього агента британської розвідки МІ-6 Крістофера Стіла. Суд відхилив позов Трампа, пов’язаний із досьє про нібито причетність Кремля до його перемоги у виборах 2016 року повідомляв Bloomberg.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Эсминец ВМС США Fitzgerald столкнулся с торговым судном и получил пробоину: видео

17.06.2017 - 02:43
У берегов Японии, где в связи с северокорейской проблемой находятся несколько боевых кораблей США, эсминец Fitzgerald столкнулся с судном под флагом Филиппин. По данным пресс-службы ВМС США и сообщению в Twitter Седьмого флота ...