Трамп хоче віддати Путіну частину України, – Politico

Так званий мирний план Трампа щодо завершення війни Росії проти України завжди викликав подив. Адже це не план досягнення миру, а план примушення сторін до початку переговорів. Погодьтеся, це зовсім різні речі — можна почати переговори і ні до чого не дійти, бо у сторін протилежні інтереси.

І ось нарешті з’явилася інформація про безпосередньо план Трампа по припиненню війни. І якщо це правда, то ми маємо реальну зраду України.

Альянс НАТО нібито зобов’язується припинити подальше розширення на схід — зокрема, на Україну та Грузію в межах плану Дональда Трампа щодо НАТО. Він також планує провести переговори з Путіним про те, яку частину української території Москва зможе «зберегти» за собою. Про це заявляє видання Politico, посилаючись на експертів з питань національної безпеки, пов’язаних з колишнім президентом США.

«Швидке вирішення українського конфлікту, що тривав два з половиною роки, також, імовірно, зіграє ключову роль у планах Трампа щодо НАТО», — пише ЗМІ.

У разі своєї перемоги на виборах Трамп може відкликати гарантії безпеки для країн Альянсу, які витрачають менше 2% ВВП на оборону.

«Правду кажучи, Трамп навряд чи повністю вийде з НАТО… Але навіть якщо він формально не залишить організацію, це не означає, що НАТО переживе другий термін Трампа цілим і неушкодженим», — припускають журналісти.

США збережуть свою ядерну парасольку над Європою під час другого терміну Трампа, зберігаючи свою військово-повітряну міць і бази в Німеччині, Англії та Туреччині, а також свої військово-морські сили, стверджують джерела.

Разом з тим, основна частина піхоти, бронетехніки, матеріально-технічного забезпечення та артилерії зрештою перейде з рук американців у руки європейців.

План Трампа щодо НАТО, передбачає «значне і суттєве» скорочення ролі Америки у сфері безпеки Європи.

Під час дебатів з Байденом Трамп говорив і про війну. Твердження про те, що якби він був президентом, Путін не напав, не можна сприймати серйозно, бо це не можливо перевірити. А ось заяви про те, що Байден надав Україні завелику допомогу, свідчать про його певну антипатію до нашої країни. А заяви про надання нашій країні допомоги на 200 млрд. доларів просто не відповідають дійсності (як каже Байден, це брехня).

Нагадаємо, шістнадцять економістів-лавреатів Нобелівської премії підписала спільного листа щодо загроз для американської та світової фінансової системи в разі обрання Дональда Трампа наступним президентом США


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео массовых задержаний в Минске, снятое с беспилотника

26.03.2017 - 01:00
В последние месяцы в Беларуси неспокойно. Проходят массовые акции протеста. Власть заявляет, что не допустит Майдана. Но при этом регулярно ловит диверсантов, которые якобы должны устроить кровавые провокации. С другой ...

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016
На восточной окраине Киеве загорелись ...