Топ-посадовець НАТО заявив про готовність до прямої конфронтації з Росією

У НАТО готові до прямої конфронтації з Росією, адже стратегічні цілі країни-агресора виходять за межі України. Про це у суботу, 28 січня, заявив голова військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер для португальської RTP.

Він зазначив, що Росія прагне «повернутися до Радянського Союзу» і не перший рік приходить до якоїсь країни зі зброєю. Тому «НАТО має бути готове».

«Тепер ми зіткнулися з загрозою, якою є Росія. Вона приходить до нас без запрошення будь-якої миті. Тож ми маємо бути напоготові. У нас немає часу на підготовку, тому що це залежить від них, коли вони прийдуть», — сказав Бауер. 

Він також зазначив, що промислове виробництво країн Північноатлантичного альянсу має бути переорієнтоване на військову сферу. Для того, щоб провести переозброєння, на його думку, доцільно запровадити «військову економіку мирного часу».

При цьому Бауер уточнив, що не вірить у ядерну війну, оскільки президент РФ Володимир Путін «не божевільний».

«Я думаю, Володимир Путін не божевільний, і це хороша новина. Він має ідеї, які не відповідають нашим ідеям. Але він не божевільний. А отже, все ще раціональна людина», — сказав адмірал.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Фестиваль ледовых скульптур проходит в Китае (видео)

10.01.2016 - 17:22
Традиционный фестиваль ледовых скульптур проходит в китайском городе Харбин. Эта традиция берет начало с 1963 года. Скульптуры, представленные к осмотру и любованию, создаются не по принципу – кому чего в ...

В Харькове избили участников Марша равенства: видео

15.09.2019
В Харькове 15 сентября впервые ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...

Женщина чудом осталась жива, когда остановку смял автобус

26.08.2016
Невероятное происшествие попало в объектив ...