Топ-10 щоденних звичок для покращення здоров’я

Кожному чоловікові і кожній жінці хочеться привабливо виглядати і чудово почуватися в будь-який час дня і ночі. Це природне бажання, що вказує на здорове ставлення до себе та свого тіла. Однак далеко не всі докладають зусиль до того, щоб завжди залишатися у чудовій формі. Адже досить лише дотримуватися простих правил, щоб завжди відчувати емоційний, фізичний і душевний підйом.

Звички для чудового здоров’я

  1. Налаштуватись на позитив. Внутрішня напруга неминуче виливається в апатію, дратівливість і, у важких випадках, депресію. Щоб до такого не доходило, треба дивитися на світ із позитивом – не піддаватися тривожним думкам і за необхідності займатися аутотренінгом.
  2. Робити заряджання. Найкращий спосіб розпочати день – виконати кілька нескладних вправ. Ще можна зробити ранкову пробіжку або позайматися на вуличних тренажерах. Ранкова зарядка допоможе організму прокинутися та наповнить силою та енергією.
  3. Пити більше чистої води. В ідеалі людині необхідно випивати близько двох літрів води на день – обов’язково негазованої. Це позитивно відбивається на стані шкіри, сприяє підтримці ваги в нормі та благотворно впливає на систему травлення.
  4. Відмовитися від алкоголю. Звичайно, не кожен чоловік, та й не всі представниці слабкої статі здатні назавжди викреслити зі свого життя спиртні напої. Однак слід все ж таки максимально знизити кількість алкоголю, що випивається і, природно, ніколи не напиватися до безпам’ятного стану.
  5. Рідше балуватися кавою. Вчені з’ясували, що люди, які регулярно починають день із чашечки міцної кави, частіше страждають від серцево-судинних захворювань. Щоб не ризикувати здоров’ям, краще зовсім відмовитися від кавових напоїв, замінивши їх зеленим чаєм, мінеральною водою або натуральними соками.
  6. Не палити. Не варто вірити думкам тих, хто стверджує, що нібито шкода куріння – це міф. Таку хибну інформацію впроваджують в уми людей тютюнові компанії, які мають на меті продавати свої товари величезними партіями. Нікотин значно послаблює здоров’я та може стати причиною розвитку онкологічних хвороб.
  7. Займатися сексом. Регулярні оргазми благотворно відбиваються на статевої функції в частості, і загальному стані здоров’я загалом. Якщо поряд поки немає постійного партнера, варто використовувати секс-іграшки. Купити їх можна швидко та анонімно – потрібно просто відвідати секс-шоп та зробити замовлення. До речі, сімейним парам інтимні аксесуари теж не будуть зайвими.
  8. Стежити за поставою. Це не лише естетично, а ще й дуже корисно для здоров’я. Якщо людина сутулиться або горбиться більшу частину дня, її внутрішні органи зазнають шкідливого навантаження, не кажучи вже про хребет. Потрібно намагатися завжди тримати спину рівно – згодом це стане приємною звичкою.
  9. Регулярно висипатись. Недолік сну вкрай негативно відбивається на самопочутті. Неможливо почуватися здоровим і повним сил, якщо постійно мучить безсоння. Щоб не відчувати проблем із засипанням, потрібно намагатися завжди лягати в один і той же час.
  10. Правильно харчуватися. Здорове харчування — це не тільки відмова від жирного, борошняного та копченого. Важливо також їсти невеликими порціями не менше п’яти разів на день. Такий режим не допускає переїдання. Але головне – людина не страждає від голоду, як це часто відбувається, якщо сидіти на новомодних дієтах.

І останнє – для підтримки чудового здоров’я необхідний повноцінний та корисний відпочинок. Чудово, якщо є можливість хоча б іноді вибиратися на природу. Також корисно багато ходити пішки та, звичайно, займатися спортом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ющенко назвал Достоевского и Чайковского украинскими композитором и писателем: видео

27.12.2016 - 23:20
Ющенко сделал сильный ход в информационной войне с Россией Вот кого нужно назначать на должность министерства информации — Виктора Ющенко! Как он затролил Россию и элегантно надавил на великоимперскую мозоль! ...

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», ...