Том Круз показав свій найнебезпечніший трюк

Американський кіноактор Том Круз розповів про найнебезпечніший трюк, який йому доводилося виконувати для майбутнього бойовика «Місія нездійсненна: розплата за смерть». Про це повідомляє New York Post.

Через кілька днів після публікації відео, де він вистрибує з літака, зірка Голлівуду заявив, що найнебезпечнішим маневром було, коли він їхав за кермом мотоцикла біля обриву.

«Це, безумовно, найнебезпечніша річ, яку ми колись робили. Ми збираємося знімати трюк у Норвегії, і це буде стрибок на мотоциклі зі скелі», — сказав 60-річний актор. А далі він показав відео, як готувався трюк, а також його успішне виконання.

Нагадаємо, на початку цього року перший менеджер голлівудського актора Тома Круза Ейлін Берлін розповіла про його жахливий характер. Спогадом про роботу із зіркою жінка поділилася в інтерв’ю Daily Mail.

За словами агента, запальний характер Круза посилює його невпевненість у собі та у своїй зовнішності.

«Чого я ніколи не бачила в Томмі, — так це реального прояву щастя. Він завжди був дуже честолюбний і сповнений рішучості стати зіркою. І це зробило його перфекціоністом», — сказала Берлін.

Також вона розповіла, що почала співпрацювати із Крузом, коли йому було 18 років. Він жив у неї вдома і вже на той час був одержимий своїм зовнішнім виглядом.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как в киевском метро «Винницкие» собирали деньги на Андрея Ярмоленко: видео

04.12.2017 - 11:51
Винницкие трамваи, киевское метро, сельская свадьба и оперный батл стали «изюминками» выступления на Зимнем Кубке «Лиги Смеха» команды «Винницкие». В итоге А. Теренчук, И. Сопонару, Д. Голубев и их коллеги ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...