The Economist оцінив терміни наступного контрнаступу ЗСУ

2024-го року Збройні сили України, швидше за все, будуть переважно оборонятися. Про це в великому інтерв’ю «Українській правді» заявив військовий оглядач британського журналу «The Economist» Шашанк Джоши.

При цьому він визнав, що це «може бути не дуже приємно з політичної точки зору» (всередині України). А також «це може бути не дуже привабливо для західної аудиторії, яка хоче бачити українські досягнення й атаки».

Однак ресурси російських окупантів все ще дуже потужні. І якщо Захід не хоче допустити перемоги Путіна, що загрожуватиме всій Європі, союзники мають допомогти Україні зламати хід війни вже в 2025-му.

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» в зведенні за дванадцяте листопада у своєму Телеграм-каналі пояснив, чому останнім часом російські окупанти просуваються вперед на багатьох ділянках фронту, в першу чергу під Авдіївкою, Бахмутом і Куп’янськом:

«На початку вересня ГУР МОУ давав оцінку окупаційної армії ворога у 420 тисяч військовослужбовців. Станом на 31 жовтня аналітики «Інформаційного спротиву» оновили оцінку контингенту — 442 тисячі… Ворог мовчки нарощує живу силу, незважаючи на втрати. Тобто темпи прихованої в РФ мобілізації здатні не тільки покривати величезні втрати, а й нарощувати число окупаційних сил. Найближчим часом перевага ворога у числі буде більш відчутна і з цим доведеться щось робити».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве открыли кафе, в котором клиентов обслуживает полуголая официантка: видео

15.08.2018 - 16:43
Сексуально-образовательную тематику приоритетом избрали в одном из кафе в Киеве. Помимо соответствующего антуража, по вторникам кофе и напитки посетителям подает улыбчивая девушка, на которой прикрыты минимум частей тела. «Изюминок» у ...

Крокодилы научились выживать в замерзающих водоемах: видео

05.02.2019
Крокодилы научились жить подо льдом ...

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не ...

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей ...