Танки ЗСУ відкинули окупантів біля Ямполівки

Танкісти 63-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України провели блискавичну контратаку і розбили позиції, на які щойно зайшли російські окупанти. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба підрозділу.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» геолокував місце події – східніше вільної Ямполівки Донецької області на Лиманському (Кремінському) напрямку.

Також він прокоментував сам бій: «Спочатку ворог поліз в атаку. Закріпившись в посадці в сірій зоні, вони хотіли рухатися далі, але на зустріч виїхали танки 63-ї бригади… і стерли позиції русні, відбивши штурм».

Також «DeepState» прокоментував ситуацію на цьому напрямку: «Противник буквально щодня здійснює спроби прорватися. Останні дні в хід йшла техніка, але вона вичерпується. Тож пріоритетності набирає піхота, яка йде штурмувати практично в один кінець».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров поиздевался над ЛНР – от банановой страны и «гнойника» до Лаосской республики

09.08.2016 - 15:44
Сегодня явно нервно вздрогнули в Лаосе — 7-миллионом государстве в Юго-Восточной Азии. Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров, рассказывая об обстрелах на Донбассе, назвал образованную ими террористическую республику ЛНР Лаосской. ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...

Можно смотреть до бесконечности. Робот лесоруб — вжик и всё!

21.10.2015
Можно смотреть до бесконечности. Робот ...