Такер Карлсон назвав путінську денацифікацію «найтупішою річчю»

Американський пропагандист Такер Карлсон у підкасті  американського журналіста Лекса Фрідмана заявив, що Кремль намагається демонізувати українців, називаючи їх нацистами, а так звану «денацифікацію», якою Росія виправдовує війну проти України, назвав «найтупішою річчю». Це дуже несподіване зізнання від Карлсона.

Фрідман запитав у Такера, що той думає про путінські твердження щодо «денацифікації», і Карлсон відповів, що спроби Путіна виправдати агресію проти України необхідністю «денацифікації» — насправді очорнення України і українців.

Журналіст додав, що та частина інтерв’ю, в якій Путін говорить про засилля «нацистів» в Україні, йому не сподобалася, хоча в нього й склалося враження, що диктатор таки справді вірить у «неонацизм» в Україні.

«Справа в тому, що «нацизм», хоч би яким він був, є невід’ємним поняттям від німецького народу. Це був націоналістичний рух у Німеччині. Я сам антинацист. Але не існує жодного нацистського руху у 2024 році. Називати їх (українців) «нацистами», це якось дуже по-дитячому», — сказав Карлсон колезі.

В інтерв’ю Путін традиційно брехливо розповідав про підстави для війни. Взагалі ані слова правди… Щодо Такера, то за нього соромно, бо насправді спілкування з людиною, на совісті якої сотні тисяч людських життів, неможливо виправдати фразами про свободу слова. Бо надання ім трибуни — це виправдовування злочинів.

Інтерв’ю демонструє зв’язок Кремля з Республіканською партією Дональда Трампа. Про це після його виходу заявило видання The Washington Post.

ЗМІ зазначало, що цей матеріал мав встати великою перемогою для Карлсона та Путіна. Зокрема, для першого — це змога підвищити свою релевантність після звільнення з телеканалу і просувати свою нову медіакомпанію. Тоді ж як для очільника Кремля — шанс виправдати своє вторгнення в Україну.

Голова правлячого режиму Росії буде намагатися використати це інтерв’ю, щоб зобразити Росію як країну, що діє в порядку самооборони, в оточенні НАТО та ЦРУ. Путін погодився на інтерв’ю, щоб мати можливість звернутися до республіканців перед виборами президента у США, вважають аналітики.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вышел трейлер восьмого сезона «Игры престолов»: видео

06.03.2019 - 00:36
В Сети появился трейлер завершающего сезона фэнтезийного сериала Игра престолов. Премьера запланирована на 14 апреля. Видео появилось на YouTube-канале Game of Thrones и успело к настоящему моменту набрать 10 миллионов ...

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным ...