Сунак розповів, як надати Україні вирішальну перевагу у війні

Велика Британія та Франція підтримують Україну та прагнуть надати військовим додаткову допомогу, яка матиме вирішальне значення на полі бою. Про це заявив британський прем’єр-міністр Ріші Сунак, повідомляє Sky News.

Мова про якесь далекобійне озброєння. Правда, яке саме, досі не розголошується.

«Очевидно, що ми взяли на себе лідерство у наданні основних бойових танків, що допомогло заохотити інших зробити те саме. Дальнобійне озброєння було ще однією сферою, де ми знову просунулися вперед, тому що ми вважаємо, що на цій стадії конфлікту такі засоби поряд із танками дуже важливі», — сказав він.

Сунак зазначив, що війна закінчиться за столом переговорів, проте саме Україна прийматиме рішення щодо цього.

«Велика Британія та Франція стоять пліч-о-пліч з Україною, як і інші країни. Успіхом минулого року стало зміцнення союзу країн, не тільки в НАТО, не тільки в Європі, союзу, який простягається на світ», — підкреслив британський прем’єр.

Нагадаємо, 18 лютого Сунак під час конференції з безпеки, що відбувається у Мюнхені, повідомив, що Лондон відправить Україні далекобійні боєприпаси та системи ППО. Про це пише Sky News.

«Нам потрібна військова стратегія щодо України. Путін думає, що Захід втомився від допомоги Україні, але це не так. Зараз саме час подвоїти нашу військову підтримку. Ми будемо постачати далекобійні боєприпаси та системи ППО», — наголосив Сунак.

Британський прем’єр зазначив: те, що поставлено на карту у цій війні, — більше, ніж безпека та суверенітет однієї нації.

«На карту в цій війні поставлено навіть більше, ніж безпека та суверенітет однієї нації. Йдеться про безпеку та суверенітет кожної нації», — сказав британський прем’єр.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017 - 13:13
Как правило, обитающие на водоемах птицы не улетают, пока зеркало воды полностью не замерзнет. Но случай с молодым лебедем, оставшимся на Вишенском озере, особый. Винницкие ветеринары должны определить причину, почему ...

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 ...

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016
После достаточно скандального заявления ведущего ...