Сунак оголосив про 2,5 млрд фунтів військової допомоги для України

Голова британського уряду Ріші Сунак сьогодні у Києві, як і анонсувалося вранці, оголосив про виділення 2,5 млрд фунтів стерлінгів (приблизно 3 млрд. доларів) на військову допомогу Україні.

Чіткого переліку зброї і термінів її поставки поки немає. Але, судячи з контексту заяви, мова йде про певний період (можливо, поточний рік), який цими коштами зможе «закрити» Британія.

Відомо, що Україна отримає додатково далекобійні ракети, засоби ППО, крупнокаліберні снаряди, різні БПЛА…

«Велика Британія сьогодні хоче оголосити про найбільший пакет оборонної допомоги Україні з початку війни в розмірі 2,5 млрд фунтів. Це означає більше безпеки, протитанкових засобів, ракет, сотні тисяч нових артилерійських снарядів, підготовка для тисяч українських військових», – заявив Сунак.

За його словами, Британія діє завчасно до закінчення терміну дії попередньої допомоги, взявши на себе нові зобов’язання.

Сунак запевнив, що збільшення військової допомоги свідчить про серйозність ситуації та рішучість Лондона підтримати Київ.

«І саме тому я перебуваю тут із першим закордонним візитом цього року, першим іноземним лідером, який відвідав Україну цього року», – резюмував прем’єр.

Також сьогодні Зеленський і Сунак остаточно узгодили і підписали гарантії безпеки, які Британія надасть Україні до моменту вступу до НАТО (мається на увазі після завершення війни). Угода розрахована на 10 років.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В райцентре на Винничине установили камеры видеонаблюдения

02.11.2017 - 20:22
Ильинцы уже собирают и вывозят мусор. Скоро запустят сортировочную линию Ильинецкая объединенная территориальная община благодаря государственной помощи реализует сразу 8 проектов, призванных существенно улучшить качество жизни жителей райцентра и прилегающих ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер ...