Сунак їде до Києва з потужним пакетом військової допомоги

Поки у США не можуть вирішити питання фінансування військової і бюджетної допомоги Україні активніші стали уряди багатьох країн Європи. Сьогодні пресслужба прем’єр-міністра Британії повідомила про візит Ріші Сунака до Києва, де він оголосить про новий потужний пакет зброї для України.

Вказується, що 12 січня глава уряду Британії у Києві гарантує надання зброї на суму 2,5 млрд фунтів (понад 3 млрд доларів).

До пакету увійдуть артилерійські снаряди, засоби ППО, а також далекобійні ракети (слід розуміти, мова про Storm Shadow).

Окремо Британія має намір надати Україні різноманітних безпілотників, в тому числі морських, на суму 200 мільойнів фунтів стерлінгів.

В Києві Сунак і Зеленський, серед іншого, мають узгоджувати гарантії безпеки нашої країни.

Нагадаємо, раніше про нові поставки зброї оголосили Литва, Латвія, Естонія, Швеція, Фінляндія… В свою чергу, Німеччина, Данія і низка інших країн Європи анонсували збільшення фінансування на зброю для України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Аксенова взбесили «антигосударственные» цвета урн на пляже в Крыму: видео

13.05.2017 - 11:36
 «Глава Крыма» Сергей Аксенов эффектно сконфузился, инспектируя пляж на окраине Керчи. Бывшего депутата крымского парламента настолько задело, что урны в поселке Героевка окрашены в синий и желтый цвета, что он ...

Появилось видео момента крушения российского бомбардировщика Ту-22М3

27.01.2019
Появилось видео момента крушения сверхзвукового ...