Судитимуть мера Костянтинівки, який залишив місто без оборони

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мера м. Костянтинівка на Донеччині за фактами заволодіння чужого майна та службового підроблення, вчиненими організованою групою в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє САП.

Слідством встановлено, що на початку квітня 2022 року мер Костянтинівки замість виконання завдань територіальної оборони міста, наближеного до районів ведення активних бойових дій, заволодів оборонними коштами.

Обвинувачений спільно з керівником місцевого комунального підприємства та двома підприємцями, не здійснивши жодних будівельних робіт із влаштування захисних об’єктів міста, заволоділи бюджетними коштами міськради у сумі понад 363 тис грн. Коштами вони розпорядились на власний розсуд.

Трьох учасників організованої групи оголошено у розшук.

Досудове розслідування здійснювало Слідче управління ГУ Нацполіції в Донецькій області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Донецькій області ДСР Нацполіції України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы из гаубиц лупили по Светлодарску под видеосъемку беспилотника ОБСЕ

12.01.2017 - 13:12
Редкий случай — мониторинговая миссия ОБСЕ на Донбассе не просто констатировала, что услышала энное количество выстрелов с востока на запад или какого-то другого «зашифрованного» направления, а четко указала на то, ...