Суд заарештував митрополита Павла на два місяці

Шевченківський суд Києва відправив колишнього намісника Києво-Печерської лаври Павла (Петра Лебідя) під цілодобовий домашній арешт на два місяці.

Нагадаємо, йому сьогодні вранці було оголошено підозру у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі та виправдовуванні збройної агресії РФ проти України.

Прокуратура просила також позбавити Павла можливості користатися соціальними мережами. Він, в свою чергу, не визнавав обвинувачень, а також просив, якщо справа таки дійде до відправлення його під домашній арешт, відбувати той у будинку на території Лаври.

Суд відмовив Павлу в цьому і визначив місцем домашнього арешту будинок по вулиці Молодіжній.

В свою чергу, видання «Українська правда» повідомляє, що знаходитися митрополит буде у селі Вороньків Бориспільського району Київщини із застосуванням електронного браслету.

Митрополиту Павлу таки одягли електронний браслет у залі суду – документальних підтверджень того, що цього робити не можна, не виявилося. Спочатку він казав, що йому не можна одягати браслет через стан здоров’я.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На третий по населению город Калифорнии обрушилось мощное наводнение: фото, видео

22.02.2017 - 17:56
Наводнение в столице Кремниевой долины привело к эвакуации людей С невиданным прежде наводнением столкнулись в калифорнийском Сан-Хосе. В городе с миллионным населением власти объявили чрезвычайное положение и начали эвакуацию населения. ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

Древний иранский горд накрыла мощная пылевая буря: видео

18.04.2018
Один из древнейших городов Ирана ...