Суд визнав актора Алена Делона недієздатним

В свій час Ален Делон був секс-символом та улюбленцем жінок всього світу понад двадцять років. А зараз всесвітньо відомий французький актор був визнаний недієздатним і взятий під правовий захист суддею захисту, раніше відомим як суддя з питань опіки. Про це повідомляє BFMTV.

Таким чином, 88-річна зірка не може самостійно розпоряджатися своєю нерухомістю. Натомість цим та іншими питаннями, пов’язаними з медичним обстеженням, займатиметься державний агент, передбачений законом. Адже суддя визнав за необхідне виключити дітей знаменитості з управління його медичним наглядом.

«Це дозволить третій стороні допомогти Алену Делону з його медичними обстеженнями. Суддя визнав необхідним позбавити дітей Делона керувати медичними обстеженнями їхнього батька», — розповів адвокат.

Ентоні Делон, син французького актора, також прокоментував це рішення. «Якщо це допоможе розставити всі крапки над «і» і уникнути того, щоб адвокати говорили про хворобу мого батька, навіть не ознайомившись з документами, то це добре. Ці медичні суперечки будуть припинені раз і назавжди».

Нагадаємо, що в липні 2019 року зірка фільмів «Під яскравим сонцем» і «Рокко і його брати» переніс інсульт.

Восени 2017 року актор знявся у своєму останньому фільмі, після чого завершив кінематографічну кар’єру. «Це буде мій останній фільм, я як боксер, який не хоче брати участь у зайвому бою, не хочу зніматися в зайвому фільмі», — пояснював тоді своє рішення Ален Делон в інтерв’ю французькому виданню Parisien.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мужики сделали и успешно испытали мусоромет (видео)

26.07.2015 - 17:15
Лучшие инженеры бьются над тем, чтобы создать высокоэффективное и надежное вооружение. Но и народные умельцы не отстают от них. Так, некие «самородки» изготовили действующий образец нового типа оружия. Названия ему ...

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...