Суд конфіскував у друга Путіна київський ТРЦ Ocean Plaza

Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення конфіскувати українські активи російського олігарха, зокрема київський торговельно-розважальний центр Ocean Plaza. Про це суд повідомив у понеділок, 20 березня.

«Колегія суддів ВАКС задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського олігарха та його сина, а також ще двох російських громадян щодо конфіскації їхніх українських активів на підставі пункту 1-1 частини першої статті 4 Закону України Про санкції», – йдеться у повідомленні.

Як уточнює Економічна правда, йдеться про Аркадія Ротенберга (він не просто олігарх, а друг Путіна), його сина Ігоря Ротенберга, а також російських бізнесменів Олександра Пономаренка та Олександра Скоробагатька.

За рішенням суду, у дохід держави буде стягнуто контрольовані ними частки у 100% статутного капіталу ТОВ Авангард Віларті та, відповідно, 66,65% статутного капіталу ТОВ ІС Либідь, право на яке зареєстровано за Авангард Віларті. Решта акцій контролюється українським девелопером UDP Holdings Limited бізнесмена Андрія Іванова.

Нагадаємо, Ocean Plaza остаточно закрився лише 27 липня минулого року. ТРЦ після 24 лютого частково призупинив роботу — там працював лише нульовий поверх, де міститься гіпермаркет Ашан, а також кілька магазинів. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Создали спецпатрон к дробовику для борьбы с легкими беспилотниками: видео

25.03.2017 - 14:12
Беспилотные летательные аппараты все чаще используют в боевых условиях, поэтому ученые всего мира ищут новые средства для их нейтрализации. Портал thefirearmblog.com сообщил о том, что ВВС США закупили партию специальных ...

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017
Курьезная история произошла с журналистом BBC ...