Стратегії гри в покер онлайн для початківців

В покер грають мільйони людей по всьому світу. Всі учасники знаходяться в однакових умовах, кожному роздають закриті карти. Однак гравці по різному грають з цими картами в покер онлайн. Велику роль грає стратегію, яку обирає учасник турніру на шляху до перемоги. Іноді початківцям дуже складно знайти свою течію.

Важливо мати певний набір стратегічних підходів, які допоможуть початківцям у покращенні своєї гри та досягненні успіху. У цій статті ми розглянемо детальні стратегії для новачків.

Покер онлайн в Україні

Українці люблять і вміють грати в онлайн покер. Практично кожного дня імена або нікнейми наших гравців можна побачити за фінальними столами престижних івентів. Щоб стати найкращими покеристам довелось пройти важкий тернистий шлях перемог та поразок.

Варто пам’ятати, що українцям дозволяється легально грати лише в покер-румах з ліцензією КРАІЛ. На сайті комісії з регулювання азартних ігор і лотерей у відкритому доступі є список легальних румів.

Кожен з покер-про також був новачком на початку своєї кар’єри. Всі вони шукали ідеальну стратегію для себе. Є декілька основних порад, які допоможуть:

  • Розуміння правил гри. Перед початком гри, обов’язково потрібно ознайомитися з правилами. Покер має різні варіації (Техаський Холдем, Омаха, Стад, тощо). У кожного виду свої правила, стратегії та особливості. Для новачків рекомендується розпочати з Техаського Холдему, який є найпоширенішим і доступним видом покера. З нього починати найлегше, тому що його правила найбільш зрозумілі та процес гри простий.
  • Побудова банкролу. Якщо вирішили професійно займатись онлайн покером, або просто хочете грати відповідально з фінансової точки зору — потрібно турбуватись про банкрол. Так називають суму грошей, яку гравець готовий виділити для гри. Ця інвестиція буде цілком і повністю належати до покеру (байіни в турніри або в кеш-гру). Не грайте з сумами, які ви не готові втратити. Рекомендується зберігати банкрол, який дозволяє зробити достатньо ставок, але при цьому не ризикувати великою частиною капіталу за один раз.
  • Вибір турнірів або столів. Початківцям важливо пам’ятати золоте правило покеру: чим вищий ліміт — тим сильніші покеристи за ним грають. Тому варто обирати столи з низькими ставками або івенти з демократичними байінами. Це дозволить отримати практику, при цьому не ризикуючи великими коштами. Остерігайтесь дорогої гри, до неї можна буде приєднатись в майбутньому коли почнете показувати високий рівень покеру.
  • Аналіз суперників. Онлайн покер потребує від учасників розуміння поведінки та стратегії інших гравців. Навчіться виявляти їхні сильні та слабкі сторони, а також намагайтеся зрозуміти стиль гри опонентів. Це допоможе приймати більш обдумані рішення за столом. Спостереження за опонентами, їх ставками, частотою гри та реакцією на різні ситуації допоможе зробити покращити результати.
  • Сприймати поразки. В покері, як і в будь-якому іншому спорті, на шляху гравця завжди будуть йти перемоги разом з поразками. Інколи ці програші будуть дуже болючими. Тому треба бути готовим до помилок, не здаватись і робити якісну роботу над ними. Краще щоб гру аналізував досвідчений тренер, який може направити покериста в правильне русло.
  • Розвиток стратегій. Онлайн покер –  це гра, в якій постійно потрібно вдосконалювати свої навички. Корисно долучатися до аналізу своєї гри, вивчати матеріали та літературу з покеру, дивитися відео, читати блоги професійних гравців. Також варто використовувати фріроли на онлайн-платформах для покращення своїх навичок, тому що це практика.
  • Контроль емоцій. Однією з ключових складових успіху в покері є здатність контролювати свої емоції. За покерним столом важливо залишатися спокійним навіть у важливих ситуаціях. Професіонали вміють розпізнавати та контролювати свої емоції, це допомагає їм приймати розумніші рішення та уникати невдач.

Це лише основні поради для початку гри в poker online. Насправді нюансів та підводних каменів набагато більше, з ними гравець починає стикатися трохи пізніше. Головне не опускати руки та продовжувати тренуватись. Старання завжди приносять результат, а якщо додати до них ще краплину удачі — перемога не за горами.

Стосовно стратегій, то в онлайн покері є два розповсюджених стилей гри: тайтовий та агресивний. В першому випадку покерист рідко заходить в гру, лише з сильною картою та грає з потужною комбінацією. У другому — учасник гри постійно грає рейзами, навіть, якщо немає нічого сильного на руках. НІ перша, ні друга стратегія не гарантує 100% перемоги, тому що ці стилі також потрібно застосовувати з розумом. Краще грати постійно по різному, щоб суперники не змогли вас читати.

Висновки

Аналізуючи дану статтю можна прийти до деяких висновків. Покер — цікава інтелектуальна гра з простими, на перший погляд, правилами. Однак всі грають в неї по різному, у кожного своя власна стратегія, яка або приносить результат, або ні. 

Поради наведені в статті допоможуть новачкам зробити перші кроки та покращити свою гру в poker online. Пам’ятайте, щоб стати покер-про, потрібно постійно вдосконалювати своїх навички. 

Також не забувайте про дві важливі речі: розумне управління банкролом та емоційний контроль. Із практикою та досвідом ви зможете досягти великих успіхів за столами в онлайні. Бажаємо успіхів у грі та приємних емоцій за столами!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

СБУ проводит обыски в офисе и дома у журналистов издания «Страна»: видео

09.08.2017 - 13:16
По решению Печерского райсуда Киева в редакции интернет-издания «Страна.ua» и дома у двух журналистов издания с утра 9 августа сотрудниками СБУ проводятся обыски. Главный редактор Игорь Гужва заявляет об ущемлении ...

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015
Ранее мы публиковали современную съемку ...