Столтенберг виступив за запрошення України в НАТО

Україну було б добре «на певному етапі» запросити їх стати повноцінним членом НАТО. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг в інтерв’ю Fox News.

Відповідаючи на запитання про можливу конфронтацію між Росією і НАТО в разі просування членства України в Альянсі, Столтенберг назвав «гарною справою» для Альянсу і для США підтримати Україну.

Генсек нагадав, що від самого початку НАТО створювалось, щоб запобігти війнам.

«Я з Норвегії, ми межуємо з Росією. Коли Норвегія стала членом НАТО, то Радянський союз називав це провокацією. Це не було провокацією, це право кожної суверенної нації обирати власний шлях. Це право є у Норвегії, воно є у Швеції та Фінляндії, а також в України», — заявив Столтенберг.

Він наголосив, що дуже важливо, щоб російський диктатор Володимир Путін не досяг бажаного в Україні, тому що це стане заохоченням для інших авторитарних режимів.

«Тому це гарна справа для нас, для США, підтримати Україну, а також на певному етапі запросити їх стати повноцінним членом Альянсу», — сказав генсек НАТО.

Раніше Єнс Столтенберг назвав шлях до миру в Україні і спосіб переконати Володимира Путіна у тому, що з війною потрібно «зав’язувати».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016 - 18:19
Многие люди хотят заиметь джакузи. А эта смешная собачка, которая на видео, не предается пустым мечтам, а делает себе массажную ванну из любой емкости с водой. Вот и здесь обычный ...

Жестокая драка школьниц попала на видео

13.11.2017
В Каховке Херсонской области полиция ...

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в ...