Став відомий план масштабного наступу окупантів на Луганщині

Наступ російських окупантів в Луганській області може розпочатися будь-якої миті після п’ятнадцятого лютого. Про це заявив голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

З його слів, зараз загарбники стягують на цей напрямок військову техніку, яку маскують у лісах та заривають, а також будують нові укріплені позиції (щоб ховатися від артобстрілів Збройних сил України). Також вони підвозять додаткові боєприпаси, які знадобиться для наступу.

Військовий експерт Костянтин Машовець уточнив, що ворог планує наступ на північній частині лінії фронту на Луганщині – на Куп’янському (Сватівському) напрямку. І туди вже стягнуті великі сили:

«На Куп’янському напрямку йде посилення двох угруповань «Захід» та «Центр». У Новій Тарасівці друга мотострілецька дивізія та перша гвардійська танкова армія. Також там накопичення двох танкових бригад. Приблизний план маршруту русні ми вказали на карті».

Нам не зовсім зрозуміло, чому Костянтин Машовець вважає, що ворог планує наступ не на сусідній Куп’янськ, а далеко на південь з прицілом на вільні Сіверськ і Лиман. Фактично ворог планує відтіснити ЗСУ до річки Оскол? Але це начебто простіше зробити ударами зі сходу… Єдине пояснення — російські фашисти націлені наразі виключно на Донбас і не хочуть відволікатися на Харківщину.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016 - 19:58
Активные люди неугомонны. Они всегда найдут себе занятие по душе. Во время сильных снегопадов, этого снега намело достаточно мног для того, чтобы в него нырять и даже плавать в нем. ...

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017
Грузовое судно, перевозившее около тысячи ...