Starlink у росіян: ГУР веде роботу з нейтралізації загрози

Українські військові вже працюють над нейтралізацією загрози зі сторони терміналів супутникового зв’язку Starlink, які почали використовувати росіяни на фронті.

Про це сказав представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону у понеділок, 12 лютого.

«Справді, Росія продовжує працювати через так званий паралельний імпорт, а по суті, контрабанду. І так, через треті країни. Ми не будемо називати конкретні країни, і інформація ця потребує уточнення, але Starlink у вільному продажу на території РФ на відкритих онлайн-майданчиках», – заявив він.

За словами Юсова, за рік використання в російській армії терміналів Starlink на лінії фронту стало більш системним і налагодженим.

«Тобто на дані пристрої, девайси, окупанти роблять ставку. Тому так, звичайно, ведеться робота з нейтралізацією цієї загрози. Ми зараз ці деталі розкривати не будемо», – підкреслив представник ГУР.

При цьому він додав, що ніхто не стверджує, що офіційно йде продаж Starlink росіянам.

«Але сьогодні РФ не тільки держава терорист №1, але й держава контрабандист №1. Тому так, це проблема, над якою сьогодні працюють», – резюмував Юсов.

Тиждень тому з’явилася інформація, що росіяни на фронті почали використовувати термінали Starlink. Пізніше у ГУР ці дані підтвердили і оприлюднили докази.

Зрештую у ситуацію втрутився мільярдер Ілон Маск, який запевнив, що його компанія SpaceX не продає Росії термінали Starlink прямо або опосередковано.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Телеканал Конгресса США стал жертвой Раши Тудей: видео

13.01.2017 - 16:13
Дональда Трампа долго убеждали в кибератаках российских хакеров. Похоже, история со скептицизмом нового президента США спровоцировала очередную «шутку». В эфире телеканала Конгресса США C-SPAN внезапно появилась «картинка» из российского пропагандистского ...