Стало відомо, скільки FPV-дронів виробляє Україна

Станом на грудень Україна вже виробляє більше 50 тисяч FPV-дронів на місяць. Про це сьогодні повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін у Telegram.

«Учора на підсумковій пресконференції президент пообіцяв, що Україна в наступному році виробить мільйон дронів. І це мова тільки про FPV-дрони. Вже в грудні ми виробляємо більше ніж 50 тис. FPV-дронів. Окрім FPV-дронів, ми вже спроможні виробити в наступному році більше ніж 10 тис. ударних дронів середньої дальності (сотні км), та 1000+ дронів з дальністю за 1000 км», – написав Камишін.

Він наголосив, що всі виробничі можливості готові, й контрактація на 2024 рік розпочинається.

Україна нарощує виробництво дронів-камікадзе, щоб компенсувати дефіцит артилерійських боєприпасів, про це заступник міністра оборони Іван Гаврилюк розповів напередодні в коментарі «BBC».

Наразі ж усі бойові підрозділи ударних дронів просять простих українців якомога більше жертвувати на їх закупівлю волонтерами, однак внески громадян поступово зменшуються. 

Взагалі, сфера управління дронами продовжує активно розвиватися і відкриває нові можливості для зайнятості та професійної реалізації. Високотехнологічні галузі надають найбільше можливостей для працевлаштування та кар’єрного зростання в Україні. Розвиток даного напрямку має нас привести до конструювання, програмування із використання ШІ в дронах — створення власної української індустрії проектування і розробки БПЛА.

Влітку 2023 року Вінницька ІТ-Академія створила КАФЕДРУ ДРОНІВ — проект, який спрямований на те, щоб навчити українців — управляти, складати а надалі — програмувати та конструювати дрони різних видів.

І вже з грудня цього року стартував пілотний проект підготовки вчителів, викладачів навчальних закладів Вінницької області.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015 - 20:55
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно заботятся о своих детях и никому не дают их в обиду. Кошки не исключение. Когда маленький человеческий ребенок захотел поиграть с пушистым котенком, для него ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...

Дженнифер Лопес на 48-летие надела «голое» платье: видео

24.07.2017
Популярная американская певица Дженнифер Лопес ...